תהליכים אישיים

אצלנו במרכז NLP VISION מיטב המאמנים בתחום ה- NLP!!! *ליווי מנהלים בארגונים *תהליכי NLP למבוגרים *טיפול רגשי לילדים *שילוב גישת המיינפולנס לחיזוק ושימור ההישגים

הצטרפו לתהליך אישי מקדם!

אם אתם קוראים שורות אלו, אפשר להניח שהנכם אנשים המודעים לעצמם, מודעים ליכולותיהם ולרצונות שלהם.
בחירה לקחת חלק בתהליך NLP אישי משמעותה לקיחת שותף מקצועי שיבצע יחד אתכם תהליך עמוק ומהיר להשגת מטרותיכם.

ייתכן והגעתם לנקודה בה אתם רוצים לבצע שינוי כלשהו בחייכם, אתם מתבוננים ברצונות, בחלומות ובשאיפות שלכם ומתלבטים מהי הדרך הנכונה המובילה להשגתם? כיצד לכבוש יעדים כמו קריירה מוצלחת, זוגיות מאושרת, הורות מעצימה ומקדמת, איך לעלות על דרך המלך למימוש יכולותיכם בתחום האישי והמקצועי.

תהליך NLP אישי מתאים ל:

שאלות נפוצות

תהליך אישי ב NLP -הוא תהליך קצר טווח, כולל סדרת פגישות על בסיס שבועי, כל פגישה אורכת בין שעה לשעה וחצי. המפגשים מתקיימים בקליניקה במפגש אחד על אחד, באווירה רגועה, בהקשבה מלאה ותוך שמירה על סודיות המטופל. עיקרון החיסיון הוא הוא העיקרון החשוב והבסיסי ביותר ביחסים ביננו. חלק נכבד מתהליך ה NLP -מבוסס על שאילת שאלות שמכוונות, ממקדות  מחברות את האדם למשאבים הפנימיים הקיימים בו, שאלות אלו מובילות את המונחה להגיע לפתרון בעצמו ממקום פנימי מחוזק, זהו תהליך מעצים מאוד הגורם לאדם להבין שהפתרון לכל אתגר טמון בתוכו.

מספר המפגשים ייקבע בשיחת היכרות קצרה והבנת הצרכים והמטרות. באופן כללי ניתן לקבוע את כמות המפגשים בהתאם למצבים הבאים:

 • מפגש בודד
  מתאים ל: מצבים של טיפול נקודתי בחרדת מבחנים, הכנה לראיון עבודה או אודישן, קבלת החלטה או פתרון קונפליקט ספציפי.
 • סדרה מקוצרת – בת חמישה מפגשים
  מתאים ל: מצבים בהם נדרשת הגדרת מטרה והשגת יעדים ברמה האישית או העסקית, שינוי דפוסי התנהגות כגון דחיינות, ריצוי, חיזוק אסרטיביות, וכדו', ביסוס תקשורת אישית ובין אישית מקדמת, קבלת כלים פרקטיים ליצירת כימייה ומציאת זוגיות, טיפול במצבים של פוביות, גמילה מהתמכרויות ועוד.
 • סדרה מורחבת – כוללת שמונה מפגשים
  מתאים ל: מצבים של חיזוק ביטחון ודימוי עצמי, פחד קהל, שחרור אמונות מגבילות, עבודה על פחדים וחרדות, עבודה על פתרון קונפליקטים וקשיים במערכות יחסים, העלאת מוטיבציה ועוד.
 • סדרה מעמיקה – כוללת בין עשרה לשניים עשר מפגשים
  מתאים ל: מצבים של דיכאון, התמודדות עם אובדן או משבר, טיפול בטראומה, טיפול בחרדה חברתית ועוד.

  המטרה המשמעותית העומדת לנגד עיננו בתהליך אישי היא להעצים את המונחה ולהעניק לו כלים להתמודדות עם אתגרים ללא פיתוח תלות בגורם המטפל, לכן הסשן הארוך ביותר אצלנו הוא 12 מפגשים.

על מנת שהתהליך יצליח דרושה נכונות להיפתח ולשתף פעולה בטכניקות המיושמות, אין צורך בכישורים מיוחדים, התהליך מתאים לכל אדם, להשגת תוצאות דרושה עקביות, התמדה בהגעה למפגשים ויישום ההנחיות הפשוטות הניתנות למונחה לפרק הזמן שבין המפגשים, בזמן הזה מתרחשים העיבוד וההטמעה של הכלים שנרכשו במפגש!

התחומים בהם נוגע תהליך NLP אישי

ייחודיות התהליך

תהליך NLP אישי מחבר את האדם למשאבים הפנימיים שלו ומחזק את העוצמות הפנימיות תוך שימוש בטכניקות שונות, הרפיה ודמיון מודרך. בחלק מהטכניקות נתקשר עם הלא מודע, תהליך זה יוצר שינויים ממשיים בחיינו ומחזיק מעמד לאורך זמן, אין מדובר בהשפעה זמנית על מצב הרוח ורגשותינו, זהו תהליך המטמיע בלא מודע הרגלים חדשים, אמונות ותפיסות מחזקות ומעצימות אשר יאפשרו להתנהל מתוך ביטחון שלווה ועוצמה, באופן טבעי לאורך זמן.

הנכם מוזמנים לקחת חלק בתהליך NLP אישי, לפרוץ דרך ולהגשים יעדייכם!

צרו אתנו קשר

השאירו פרטים

ונחזור אליכם ב- 24 השעות הקרובות